Збережи лікаря — обирай онлайн

Платформа для лікарів для ведення та реєстрації результатів дистанційних консультацій Telemed24.ua — сучасний інструмент комунікації лікаря та пацієнта, що також є безпечною альтернативою персональним візитам. Сьогодні кожному лікарю важливо подбати не лише про своїх пацієнтів, а й про власну безпеку. Щодня МОЗ повідомляє про зростання кількості заражених на COVID-19, і з них третя частина — це працівники охорони здоров’я. Перевести частину медичної допомоги в онлайн особливо важливо в умовах карантину та масового поширення хвороби.

«Зараз багато хто «втік» від коронавірусу в село або з мегаполісів у маленькі міста і все ж, ці люди мають змогу потрапити на прийом до свого лікаря, до якого звикли і якому довіряють, за допомогою онлайн-консультацій», — розповідає Світлана Віталіївна Лещенко, лікар загальної практики — сімейної медицини Корюківського ЦПМСД.

Телемедичну платформу Telemed24.ua впровадили в закладі рік тому, одночасно з медичною інформаційною системою РІМС «Медстар», замінивши нею іншу. Таким чином створено інформаційну екосистему для зручної роботи персоналу та лікарні в цілому. Світлана Лещенко наголошує, що опанування телемедичної платформи Telemed24 тривало приблизно 2 тижні, а навчання далось легко всім працівникам. Незважаючи на це, активно консультувати пацієнтів онлайн почали лише з появою коронавірусу в Україні.

«Проведення онлайн-консультацій просто необхідне. Це допомагає вберегти лікарів, яких у нас і так дефіцит, від зараження та надати якісну медичну допомогу. Немає безпосереднього контакту лікаря з потенційно інфікованим пацієнтом, але водночас лікар може професійно його проконсультувати, полікувати, і навіть відстежити його місце перебування, і як результат — задоволеними залишаються обидві сторони», – каже Світлана Віталіївна.

Лікарка впевнена, що треба далі впроваджувати реформу на рівні спеціалізованої медичної допомоги, щоб онлайн можна було проконсультуватися не лише з сімейним лікарем, а й з вузькопрофільним фахівцем. Крім того, Корюківський ЦПМСД віддає перевагу Telemed24.ua, тому що це єдина в Україні платформа для онлайн консультування задекларованих пацієнтів, яка передає дані до Електронної системи охорони здоров’я України (eHealth). Це важливо для кожного фахівця, адже це фіксація реально відпрацьованого часу лікаря на законних підставах, що впливає на рівень заробітної плати.

Технічна підтримка
+38 (066) 017 90 25, +38 (067) 572 43 20

telemed24.ua