НСЗУ здійснить плановий документальний моніторинг за 4 пакетами у ІІ півріччі 2025 року

У ІІ півріччі 2025 року НСЗУ здійснить плановий  документальний моніторинг у 26 медзакладах за такими пакетами:

  • «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах» (5  закладів);
  • «Хіміотерапевтичне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями у стаціонарних та амбулаторних умовах» (4 заклади);
  • «Радіологічне лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннями у стаціонарних та амбулаторних умовах» ( 3 заклади );
  • «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах» (14 закладів).


Відповідний наказ затверджено Головою НСЗУ та розміщено на сайті: nszu.gov.ua/monitoryng1/nakazi.

Документ визначає предмет моніторингу за кожним пакетом — зокрема, конкретні зобов’язання надавачів та умови закупівлі, дотримання яких перевірятимуться під час моніторингу.

Перелік закладів сформовано на основі результатів автоматичного моніторингу та розрахунку систем показників, що виявили ризики у діяльності надавачів за І півріччя 2025 року. Мета — своєчасне виявлення, усунення та запобігання ймовірним порушенням умов договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Джерело: Національна служба здоровʼя України