НСЗУ проведе моніторинг 63 медзакладів за чотирма пакетами послуг протягом І півріччя 2024 року

Протягом першого півріччя 2024 року НСЗУ проведе плановий моніторинг 63 медзакладів, які надають послуги за пакетами:

«Медична допомога при гострому мозковому інсульті»,

«Медична допомога при гострому інфаркті міокарда»,

«Медична допомога при пологах»,

«Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках».

Відповідний наказ про проведення планового моніторингу на І півріччя 2024 року затверджено головою НСЗУ.

Перелік закладів, в яких проводитиметься моніторинг, визначено за результатами розрахунку систем показників, що можуть підтвердити або спростувати факт наявності ризиків у діяльності надавачів медичних послуг за вказаними пакетами медичних послуг за ІІ півріччя 2023 року, з метою виявлення, усунення та запобігання ймовірному порушенню умов договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

У 16 медзакладах буде проведено документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога при гострому мозковому інсульті».

У 11 медзакладах буде проведено документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда».

У 28 медзакладах буде проведено документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога при пологах».

У 8 медзакладах буде проведено документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках».

Незабаром перелік надавачів, до яких буде здійснені моніторингові заходи, поповниться закладами, які мають договір за напрямом реабілітації.

Джерело: Національна служба здоровʼя України