Майстер-клас на тему «Контроль якості бактеріологічних досліджень»

Початок: 20 жовтня, 11.00
Місце зустрічі: Zoom

Спікер:

Катерина Руднєва, практикуючий лікар-бактеріолог з досвідом роботи 10 років, Асистент кафедри мікробіології, вірусології та імунології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Про що:

У медичній діагностиці виявлення та ідентифікація патогенних бактерій у клінічних пробах – є важливою частиною точної діагностики, а отже, передумовою подальшого лікування.  

Імплементація вимог стандарту ISO 15189 ставить перед лабораторією медичного закладу складне завдання планування та проведення внутрішнього та зовнішнього контролю якості досліджень. Про це поговоримо під час майстер-класу.

Доволі корисним для організації контролю якості бактеріологічних досліджень є Наказ МОЗ  № 786 від 28.07.2016 «Про затвердження Положення про систему управління якістю досліджень в лабораторіях, що здійснюють мікробіологічну діагностику туберкульозу». Відповідно до цього документу можна сформулювати, що система управління якістю мікробіологічних досліджень передбачає: планування, забезпечення, контроль та відповідність сучасним вимогам. Ми розглянемо і ці складові.

Зокрема, на даний момент, в Україні відбувається процес формування дозорного епідеміологічного нагляду за антимікробною резистентністю, все більше лабораторій та лікувальних закладів долучається до цієї мережі. Отримані дані інтегруються до системи епідеміологічного нагляду за стійкістю до протимікробних препаратів в Центральній Азії і Європі (CAESAR) та до системи глобального моніторингу резистентності до антимікробних препаратів (GLASS). Тож поговоримо про переваги участі у цих процесах і ще багато іншого.

Зокрема, розглянемо теми:

  1. Основні принципи внутрішнього та зовнішнього контролю якості.
  2. Можливості контролю якості на долабораторному етапі: правила відбору матеріалу, його зберігання та доставки.
  3. Еталонні штами, їх перелік, призначення правила зберігання та роботи з ними.
  4. Контроль якості поживних середовищ.
  5. Ідентифікація мікроорганізмів (апаратний та ручний методи).
  6. Поточний контроль якості визначення чутливості до антибактеріальних препаратів (АБП).
  7. Розширений контроль якості визначення чутливості до АБП.
  8. Аналіз даних внутрішнього контролю якості, невідповідності та заходи щодо їх усунення.

Система управління (менеджмент) якістю передбачає поетапне запровадження та управління всіма основними елементами системи: організація та управління, персонал, обладнання, закупівля необхідних матеріалів та їх інвентарний облік, контроль процесів, управління інформацією, документи та записи, оцінка та аудит, обслуговування пацієнтів. Елементи системи впроваджуються в тій послідовності, яка найкраще підходить кожній лабораторії.